Filtry FILTERMIST

Marka FILTERMIST to jak sama nazwa wskazuje producent filtrów. Dzięki niej pozyskamy najwyższej jakości filtry. Producent cieszy się wielką popularnością w swoich kręgach. Zakupy u niego są w pełni bezpieczne i jakościowe.

Marka FILTERMIST pochodzi z Wielkiej Brytanii. Data jej założenia to 1969 rok w miejscowości Bridgnorth, Shropshire. Od tego momentu producent wykonuje najlepsze w swojej kategorii filtry, które dziś są dostępne w 60 krajach u lokalnych dytrybutorów.

Firma FILTERMIST jest liderem jeśli chodzi o kwestię odsysania i filtrację powietrza. Jej produkty są znane na całym świecie i docenione przez wszystkie zakłady pracy w których są one stosowane.

Wysoka jakość filtrów marki FILTERMIST

Chcąc zapewnić swoim pracownikom najlepsze i najzdrowsze warunki do pracy, warto przemyśleć zakup filtrów marki FILTERMIST. W ofercie znajdziemy różne rozwiązania, które mogą nas interesować.

Sprawdź:  Portale randkowe a ich funkcjonalności

Przykładem jest zestaw wkładów filtracyjnych 2300FKT, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród klientów.

Marka FILTERMIST działa także jako instalator przemysłowych rozwiązań. W swojej ofercie ma usługi związane z instalowaniem systemów filtracji powietrza.

W Polsce działa jednak jako dystrybutor szerokiej gamy materiałów eksploatacyjnych do filtracji płynów technologicznych i nie tylko.